Loading...
Hizmetlerimiz2019-03-08T14:45:42+00:00

NE SUNUYORUZ

Kalite, Güven, Yenilik ve Sürdürülebilirlik

Kalite; tasarımında ve inşaatında hiçbir öz kazancı önceliğe koymadan ve ilkesel olarak kaliteyi en önde tutma garantisini sunuyoruz.

Güven; tamamlamış olduğumuz tüm projeler ve mühendislik deneyimimizle müşterilerimize hiç sarsılmayacak bir güven sunuyoruz.

Yenilik; sektördeki benzerlerinden daha fazla avantajlar içeren, projeyi sıradanlıktan çıkaran, meslektaşlarımızın cesaret veya hayal edemedikleri yenilikleri sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik; canlıların doğasındaki gibi kazanılmış tecrübe ve ilkelerle birlikte elde edilen başarıların her yeni projede sürdürülebilirliğini sunuyoruz

İNŞAAT UYGULAMA

TES-İŞ , inşaat uygulamalarını yüksek kalite ve mühendislik bilimi kullanılarak yürütmektedir. Bu şekilde TES-İŞ, aşağıdaki tür yapıların uygulamalarını gerçekleştirecek her türlü bilgi, alt yapı ve donanıma sahiptir

 

Detaylı Bilgi

TASARIM VE PROJE

Etkin bir inşaat süreci iyi tasarlanmış bir projeyle mümkündür. Müşterinin istekleri ve yapının gerekleri doğrultusunda yönetmeliklere uygun bir tasarım için tüm Mimarlık ve Mühendislik disiplinleri ortak emeğe dayalı çalışırlar. Böylece inşaat aşamalarında ve yapının servis sürecinde karşılaşılabilecek olumsuzluklar önceden tespit edilerek gerekli çözümler üretilir. Bu da müşteriye hızlı, kaliteli ve daha ekonomik bir proje imkanı sağlar.

Detaylı Bilgi

DOLU KORUMA SİSTEMLERİ

En güvenilir dolu koruma yöntemi olan Dolu Ağı sistemleri TES-İŞ ile mühendislik ilkeleri altında tarımda ve endüstride uygulanmaktadır. Uzun vadeli bir yatırım olan Dolu Ağı uygulamasının projelendirilmesi, malzeme temini ve inşaatı kadar inşaat sonrası servis ve hizmetleri de önemlidir. Bu konuda uzmanlaşmış ve 25 yıllık tecrübesi olan Avustralya NetPro Pty firması ile lisans anlaşması yapan TES-İŞ, tasarım ve malzeme tedarik desteğini de alarak Türkiye, Avrupa ve Orta Doğuda projeler gerçekleştirmektedir.

Detaylı Bilgi

PROJELERİMİZ

Yapmış olduğumuz projelerimizi bu bölümden inceleyebilirsiniz.